Stauss pletivo

Kúpiť
Napíšte nám a radi Vám pomôžeme s výberom vhodného produktu.


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.

Stauss pletivo

Tehlové pletivo stauss® NG je drôtené pletivo s nalisovanými a vypálenými krížikmi tehlovej hmoty. S tehlovým pletivom Stauss omietneme čokoľvek. Kameň, betón, zmiešané murivo, drevo.... Pre človeka je prirodzená a blahodarná ílová omietka. Chová sa ako prirodzená klimatizácia, automaticky reguluje vlhkosť, v zime hreje a v lete chladí. Taktiež je antibakteriálne.

Pletivo Stauss nesie na každom svojom štvorcovom metri až päť kg keramickej hmoty, ktorá dodáva interiérom ľahkých stavieb, alebo povalových stavieb klímu tehlovej stavby. Jeho schopnosťou je nasať z prostredia vodu vo výške až 10% jeho vlastnej váhy. Výrazne ovplyvňuje akustiku miestnosti a omietnutie odďaľuje prepálenie na horľavý podklad až o desiatky minút. Pletivo je tvarovateľné vo všetkých smeroch a tak je možné z neho modelovať klenby, rímsy a iné dizajnové prvky. Je primárne vytvorené ako nosič omietok a tak sa ľahko a úsporne omieta. To výrazne znižuje jeho relatívne vysokú cenu. Vyniká tiež svojou nízkou energetickou náročnosťou a minimálnou ekologickou stopou. Ani ako odpad nepredstavuje ekologickú záťaž. Jeho životnosť je prakticky neobmedzená. Keramické pletivo Stauss je svojho druhu patentovaným a doposiaľ neprekonaným originálom. Je na trhu od roku1880. Vyrába sa v Rakúsku.

·        omietky nanášané na pletivo Stauss sú bez rizika trhlín

·        zlepšujú klímu priestorov zaťažených vlhkom

·        vynikajúca zvuková a protipožiarna izolácia

 

Keramické pletivo stauss® sa ukotvuje len na každých 50 centimetroch, čo prináša úsporu práce.

Pletivo stauss® je schopným ničom omietok pre strešné stavby, tenkostenné konštrukcie i betónové steny. Omietka zabezpečí klímu murovaného domu.

Pletivo má vynikajúce zvukovo-izolačné a protipožiarne vlastnosti. Podiel na protipožiarnych vlastnostiach má rovnaká tepelná rozťažnosť pletiva stauss a omietky.

ZIGI ROLE
design-3-koupel
hlavni.
lehka-stavba-oplasteni-1
stauss-fasada
stauss-vzorek-hlina
stuky-2-klenba
Tvorba webových stránek > webSEO.cz