TEHLOVÁ DLAŽBA

Kúpiť
Napíšte nám a radi Vám pomôžeme s výberom vhodného produktu.


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.

TEHLOVÁ DLAŽBA

Ručne vyrábaná tehlová dlažba je nielen splnením predstáv originálneho bývania, ale hlavne ideálnym prostriedkom na renováciu historických objektov. 

Charakteristický vzhľad a jedinečnosť každého kusu dlažby v kombinácii s prírodným povrchom vytvára zaujímavý architektonický prvok s veľmi pestrou možnosťou použitia a paletou motívov. 

Tehelné dlažby sú dobrými vodičmi tepla, sú teda vhodné aj pre podlahové kúrení, po impregnácii nevyžadujú žiadnu zvláštnu údržbu. Voľbou a použitím vhodnej impregnácie je možné meniť nielen vzhľad povrchu dlažby od lesklých cez matné, svetlých po tmavé, ale aj hydrofóbne vlastnosti, dlažbu je vtedy možné použiť aj v kúpeľniach a podobných miestnostiach. Výborne sa hodí do chát, chalúp, štýlových reštaurácií, starých mlynov, vinných pivníc a je neoddeliteľnou súčasťou hradných a zámockých podláh, svoje uplatnenie nájde aj v moderných novostavbách. 

Pre dosiahnutie historického vzhľadu je možné okrem náterov použiť aj druhú kvalitnú akosť, ktorá sa vyznačuje drobným mechanickým opotrebením a dodáva aj novej podlahe použitý vzhľad. 

Tradičný ručný postup výroby a vypaľovania sú zárukou kvality a originality našich dlažieb. 

2010_11_09_1463
Chalupa1[1].
Chalupa3.
IMGP3027
IMG_1785
IMG_2066
IMG_2078[1]
Trebic_Predzamci_03
Zamek_Borovany04
dlažba cihelná
Tvorba webových stránek > webSEO.cz